BİSOLİS SAUNA ISITICI PANEL

KIZILÖTESİ INFRARED ISITICI PANEL


KARBON - CAM TEKNOLOJİSİ
Cam ve karbonun mükemmel uyumu ile üretilen ısıtıcı panellerimiz yüksek verimlilik, güvenlik ve konfor sağlamaktadır.

SICAK
Cam-Karbon ısıtıcılar, standart plastik ya da kumaş kaplamalı kızılötesi ısıtıcılara göre daha yüksek sıcaklık değerlerine ulaşabilir. Böylece infrared saunaların genel problemi olan soğuk günlerde yeteri kadar ısınmama sorununun önüne geçer. Ayrıca ön ısıtma süresini hızlandırır.

VERİMLİ
Sıcaklığı üzerinde muhafaza eden cam, ısıtıcının ışıma yapmaya uzun süre devam etmesini sağlar. Böylece enerji verimliliği artar.

GÜVENLİ
Isınan karbon yüzey ile kullanıcı arasında bulunan temperli cam, dayanıklı yapısı ile piyasadaki diğer ürünlerde görülen yırtılma v.b. durumlardaki elektrik kaçaklarından kullanıcıyı korur.

YÜKSEK TEKNOLOJİ
Karbon-Cam ısıtıcılar Alman teknolojisinin kullanıldığı, yerli mühendislik çalışmaları ile üretilmektedir.

SERTİFİKALI
Ürünlerimizde kullanılan infrared ısıtıcı hammaddesi Almanya TÜV Akredite Kurumu tarafında insan sağlığına zararı olmadığına dair sertifikalandırılmıştır.

SAĞLIKLI
Infrared saunların bağışıklık sistemi ve kemik-kas sistemi üzerinde akademik olarak kaynakçalı bir çok faydası vardır. Ayrıca derin ısınma yöntemi ile toksinlerin atımını yağ yakımını hızlandırır, cilt üzerinde iyileşme ve güzelleşme sağlar.

ÖZEL TASARIM
İstek doğrultusunda özel ölçülerde, farklı ağaçlar ve aydınlatma seçenekleri ile Bisolis Infared ısıtıcılar üretilebilmektedir.