HAKKIMIZDA

BİSOLİS KIZILÖTESİ SAUNA SİSTEMLERİ

Neden BİSOLİS?

Yerli Girişim,
Yerli Tasarım,
Yerli Üretim.
Aynı zamanda özgün yazılım ve elektronik donanım.

Firmamız bünyesinde, Bisolis Kızılötesi (far infrared) saunaların tasarımlarının yanında, elektronik sistem ve devre kartlarının tasarımı, saunaya özel gömülü sistem yazılımının hazırlanması, far infrared ısıtıcı panellerin tasarımı ve üretimi gibi mühendislik çalışmaları yapılmaktadır.

Düşük elektromanyetik alan (EMF): Diğer Saunaların büyük çoğunluğu yüksek elektromanyetik alan ile faydanın yanında vücudunuza zarar da vermektedir. Yapılan mühendislik çalışmaları ile ürünümüzün EMF oranı minimum seviyelere indirilmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ
FERAH TASARIM

204 cm tavan yüksekliği ile ferah tasarım ve dünyanın en yüksek tavanlı FIR Saunası.

GÜVENLİ

Kızılötesi paneller
sayesinde güvenli
voltajlarda kullanım.

SEDİR VE ÇAM AĞACI

Bazı kızılötesi sauna firmaları üretim maliyetlerini düşürmek için kontrplak, OSB ve MDF gibi kimyasal işlemlere tabi tutularak bir araya getirilmiş hazır plakalar kullanmaktadır. Bu malzemeler ısındıkları zaman VOC (Uçucu Organik Bileşen) adı verilen insan sağlığı için zararlı gazlar yaymaktadır. Bisolis saunalar tamamen doğal Çam ve Sedir ağacından üretilmektedir ve kullanılan kablo, vernik gibi ürünlerin VOC değerleri uluslararası otoritelerin belirlediği seviyelerin altındadır.

SAĞLIKLI

Piyasada “kızılötesi” sauna olarak satılan bazı ürünlerde uzak dalga kızılötesi paneller yerine normal elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır. Bisolis saunalarda kendi imalatımız olan insan vücudunın ısıtılması için ideal olan uzak dalga kızılötesi (FIR) paneller kullanılmaktadır.

01.  İNŞAAT SEKTÖRÜNE ÖZEL

İnşaat sektörüne toplu alımlarda özel avantajlardan faydalanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

T : 0850 888 66 40
E-Mail : satis@bisolis.com

02.  YATÇILIK SEKTÖRÜNE ÖZEL

Türk Loydu Kuralları Kısım 9 Yatların yapımı ve klaslamasına ilişkin kurallar bölümündeki sauna tanımının dışında kalarak, Türk Loydu kurallarını sağlamaktadır. Bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

T : 0850 888 66 40
E-Mail : satis@bisolis.com

03.  BAYİMİZ OLMAK İÇİN

Türkiye genelinde bayilik ağımız oluşturulmaktadır. Bayilik hakkında bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

T : 0850 888 66 40
E-Mail : bayi@bisolis.com